سایت همسریابی توران 81 (بدون فیلتر)

سایت همسریابی توران یک سایت اینترنتی در زمینه همسریابی و ازدواج دائم است که تقریبا از سال 1391 شروع به فعالیت کرده است. این سایت که مشابه سایت دوهمدم و سایت بهترین همسر و چندین سایت دیگر، دقیقا یک کپی از نسخه قبلی سایت طوبی هست، فعالیت خود را در فضای اینترنت شروع کرده و تا کنون ادامه داشته است. از آنجا که فعالیت سایت های همسریابی در ایران مجاز نبوده و مکررا فیلتر می شوند، اما این سایت توانسته است با تغییر آدرس همچنان به کاربران خود سرویس دهد.

توران 81 در صفحه اصلی سایت، خود را اینگونه معرف یکرده است:

سایت همسریابی توران 81 که جامع ترین سامانه اینترنتی همسریابی در ایران میباشد به شما کمک میکند تا در فضای مجازی به گونه ای آسان و الکتروسنتی همسری مطابق علایق و خواسته های خود انتخاب نمائید ثبت نام در سایت همسریابی توران 81 کاملا رایگان میباشد.

این سایت همچنین در بالای صفحه اول، به این جمله از مقام معظم رهبری اشاره می کند:

زدواج سنت خدای متعال و رسول اوست و آفرینش بشر نیز به آن حکم می کند. خداوند در قوانین آسمانی، ازدواج را یک ارزش معرفی کرده است. از این رو، کسی که ازدواج نمی کند، خود را از این ارزش محروم می سازد.

آدرس جدید سایت همسریابی توران 81

از آنجا که سایت توران مکررا فیلتر می شود، لذا مدیر سایت، آدرس آنرا تغییر می دهد تا کاربران بتوانند وارد سایت شوند. برای دسترسی به آدرس جدید سایت بهتر است عنوان سایت را در گوگل جستجو نمایید. متاسفانه مسئول سایت روش بهتری برای دسترسی به آدرس جدید را ارائه نکرده است.

ورود بدون فیلتر به سایت

از آنجا که سایت همسریابی توران مکررا توسط بچه های کمیته فیلترینگ مسدود میشود. لذا بهترین کار برای دسترسی به سایت، صرف نظر از آن و ثبت نام در سایت همسریابی طوبی هست. برای ورود به سایت همسریابی طوبی کلیک کنید.

اگرچه این سایت یک کپی از سایت همسریابی طوبی هست، اما ما برای مدیر آن ارزوی موفقیت می کنیم.

مقایسه با سایر رقبا

سایت توران بدلیل تبلیغات زیاد در سایت های پربیننده باعث شده تا کاربران زیادی را به سمت سایت خود جذب نماید. از آنجا که سایت های همسریابی مجاز به تبلیغ در سطح اینترنت نمی باشند، لذا استفاده از سایت های پربیینده دوستان می تواند بسیار در این مسیر موثر باشد. اما شواهد نشان می دهد که اکثر کاربران این سایت صرفا یکبار از این سایت بازدید می کنند و دیگر در آن ثبت نام نمی کنند. در حال حاضر این سایت دارای رتبه یک گوگل برای کلمه «همسریابی» می باشد و همین نکته کمک کرده است تا این سایت جایگاه خوبی در میان سایت های همسریابی داشته باشد. اما جدای از این مطالب، کیفیت پایین سایت از عواملی است که باعث شده تعداد کاربران آن با افت زیادی مواجه گردد. سایت توران امروزه جایگاه خوبی در میان سایت های همسریابی دارد، اما باید بداند که در صورتی که به همین منوال ادامه دهد، بزودی از گردونه رقابت حذف خواهد شد.