سایت همسریابی شیدایی (بدون فیلتر)

سایت همسریابی شیدایی یک سایت اینترنتی در زمینه همسریابی و ازدواج دائم است که تقریبا از سال 1393 شروع به فعالیت کرده است. این سایت که توسط یک جوان اردبیلی ایجاد و راه اندازی شده است اخیرا کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. پس از موفقیت سایت های همسریابی مانند طوبی، دوهمدم، بهترین همسر، توران و ... مدیر سایت به فکر راه اندازی یک سایت مشابه در زمینه همسریابی ازدواج می افتد. محتوای سایت، به مانند سایت های دیگر، دقیقا یک کپی از نسخه قبلی سایت طوبی هست. از آنجا که فعالیت سایت های همسریابی در ایران مجاز نبوده و مکررا فیلتر می شوند، اما این سایت توانسته است با تغییر آدرس همچنان به کاربران خود سرویس دهد.

شیدایی در صفحه اصلی سایت، خود را اینگونه معرفی کرده است:

سایت همسریابی شیدایی ، به شما این امکان را میدهد تا با ابزار های پیشرفته دنیای امروز بتوانید در گستره وسیعتری شریک زندگی متناسب با معیار های خود را برگزینید. کافیست در همسریابی شیدایی ثبت نام کرده و سپس از صفحه ورود وارد بخش مدیریت نمایه خود شده و در میان افراد آماده ازدواج در جنس مخالف به جستجو بپردازید.

این سایت همچنین در پایین صفحه اول، به این آیه ای از قران مجید استناد می کند:

رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا و أَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ ای پروردگار من، مرا تنها وامگذار و تو بهترين وارثانی

آدرس جدید سایت همسریابی شیدایی

از آنجا که سایت شیدایی مکررا فیلتر می شود، لذا مدیر سایت، آدرس آنرا تغییر می دهد تا کاربران بتوانند وارد سایت شوند. برای دسترسی به آدرس جدید سایت بهتر است عنوان سایت را در گوگل جستجو نمایید. از آنجا که اگر پیام جدیدی دریافت کنید، در محیط تلگرام نیز می توانید آنرا دریافت کنید، مدیر سایت سعی کرده است تا ارتباط خود با کاربران را به خوبی حفظ نماید و در صورت فیلتر شدن سایت، آدرس را به آنها اعلام نماید.

ورود بدون فیلتر به سایت

از آنجا که سایت همسریابی شیدایی مکررا توسط بچه های کمیته فیلترینگ مسدود میشود. لذا بهترین کار برای دسترسی به سایت، صرف نظر از آن و ثبت نام در سایت همسریابی طوبی هست. برای ورود به سایت همسریابی طوبی کلیک کنید.

اگرچه این سایت یک کپی از سایت همسریابی طوبی هست، اما ما برای مدیر آن ارزوی موفقیت می کنیم.

مقایسه با سایر رقبا

همسریابی شیدایی، یکی از سایت های جدیدالتاسیس در زمینه همسرگزینی می باشد. این سایت با الگو گرفتن از کارهای موجود و ایجاد محتوای فراوان در سطخ اینترنت توانست در موتورهای جستجو موقعیت خوبی را پیدا کند. شیدایی دارای دو بخش ازدواج دائم و موقت می باشد و کاربران در حین ثبت نام در آن می توانند گزینه مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و متناسب با همان در سایت فعالیت نمایند.

یکی از اقدامات غیر اخلاقی این سایت این بود که حتی دامنه های فیلتر شده سابق سایت های همسریابی دگیر ار خریداری کرده و بر روی دامنه خود پارک کرده است. همچنین با طولید صفحاتی به نام ساتی های مختلف افراد را به سمت سایت خود هدایت می کند.