سایت همسریابی بهترین همسر (بدون فیلتر)

سایت همسریابی بهترین همسر یک سایت اینترنتی در زمینه همسریابی و ازدواج دائم است که تقریبا از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است. این سایت که مشابه سایت دوهمدم و سایت توران و چندین سایت دیگر، دقیقا یک کپی از نسخه قبلی سایت طوبی هست، فعالیت خود را در فضای اینترنت شروع کرده و تا کنون ادامه داشته است. از آنجا که فعالیت سایت های همسریابی در ایران مجاز نبوده و مکررا فیلتر می شوند، اما این سایت توانسته است با تغییر آدرس همچنان به کاربران خود سرویس دهد.

بهترین همسر در صفحه اصلی سایت، خود را اینگونه معرف یکرده است:

سایت همسریابی بهترین همسر فقط در زمینه ازدواج دائم فعالیت دارد و در زمینه ازدواج موقت وصیغه و دوستیابی هیچگونه فعالیتی ندارد .

این سایت همچنین در پایین صفحه اول، به این آیه ای از قران مجید استناد می کند:

وَ اَنْکِحُوا آلْاَيامي مِنْکُمْ وَ الصّالِحينَ مِنْ عِبادِکُمْ وَ اِمائِکُمْ اِنْ يَکُونُوا فُقَراءَ يُغْنِهِمُ اللهُ مِنْ فَضْلِهِ وَاللهُ واسِعٌ عَليمٌ (نور آيه 32) مردان و زنان مجرد را به ازدواج هم درآوريد؛ اگر فقير باشند خداوند آنها را از فضلش بي نياز ميگرداند که خداوند توسعه دهنده و داناست.

آدرس جدید سایت همسریابی بهترین همسر

از آنجا که سایت بهترین همسر مکررا فیلتر می شود، لذا مدیر سایت، آدرس آنرا تغییر می دهد تا کاربران بتوانند وارد سایت شوند. برای دسترسی به آدرس جدید سایت بهتر است عنوان سایت را در گوگل جستجو نمایید. یک زمانی مسئول سایت دسترسی به آدرس سایت از طریق یاهو مسنجر را راه اندازی کرده بود اما امروزه یاهو مسنجر یک ابزار منسوخ شده است و دیگر کاربرد چندانی ندارد. متاسفانه مسئول سایت روش بهتری برای دسترسی به آدرس جدید را ارائه نکرده است.

ورود بدون فیلتر به سایت

از آنجا که سایت همسریابی بهترین همسر مکررا توسط بچه های کمیته فیلترینگ مسدود میشود. لذا بهترین کار برای دسترسی به سایت، صرف نظر از آن و ثبت نام در سایت همسریابی طوبی هست. برای ورود به سایت همسریابی طوبی کلیک کنید.

اگرچه این سایت یک کپی از سایت همسریابی طوبی هست، اما ما برای مدیر آن ارزوی موفقیت می کنیم.

مقایسه با سایر رقبا

این سایت تقریبا همزمان با سایت دوهمدم متولد شد. این سایت ها اساسا از یک اسکریپت استفاده می کنند لذا بسیار به همدیگر شباهت دارند. سایت بهترین همسر زمانی تعداد کاربران آنلاین خود را نیز در صفحه اصلی سایت نشان می داد که بدلئل نامشخصیاین امار از صفحه اصلی حذف شده است. بهترین همسر بسیار آارم و بی سروصدا به حرکت خود در زمینه همسریابی ادامه می دهد و سعی می کند که کاربران را جذب خود نماید.در موتور جستجوی گول، رتبه دوم کلمه «همسریابی» متعلق به این سایت می باشد که این عامل باعث موفقیت زیاد آن شده است.

متاسفانه این سایت ها در چند سال گذشته با آوردن نام سایت های رقیب در توضیحات خود باعث جذب کاربران آنها به سایت خود شدند. اما جالب است که در آینده این اتفاق برای خودشان رخ خاهد داد.