سایت همسریابی دوهمدل (بدون فیلتر)

سایت همسریابی دوهمدل یک سایت اینترنتی در زمینه همسریابی و ازدواج دائم است که تقریبا از سال 1392 شروع به فعالیت کرده است. در راستای کپی کاری سایت های همسریابی از سایت طوبی سایت دوهمدل نیز متولد شد. این سایت که در گذشته بشدت فیلتر می شد، متاسفانه نتوانست جایگاه خوبی در میان سایت های همسریابی باز کند. اما با اینحال پس از هربار فیلترینگ، مدیر سایت ارائه یک آدرس جدید توانسته سایت را سرپا نگه دارد. حتی در مقطعی برای فرار از فیلتر شدن، مدیر سایت سایت دوهمدل را تبدیل به یک جامعه مجازی کرد اما بازهم مسدود شد و نتوانست راه علاجی مساله فیلاترینگ پیدا کند.

دوهمدل در صفحه قوانین سایت، خود را اینگونه معرفی کرده است:

قواعد و قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت شبکه اجتماعی ايران سو دات کام می باشد . عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش شرایط آن است. شبکه اجتماعی ايران سو دات کام ميتواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع تغيير دهد. متن قرارداد هميشه بر روي سايت قابل مشاهده است. در هر زمانيکه با اين قرارداد مخالف بوديد ميتوانيد عضويت خود را از سايت حذف کنيد.

آدرس جدید سایت همسریابی دوهمدم

از آنجا که سایت دوهمدم مکررا فیلتر می شود، لذا مدیر سایت، آدرس آنرا تغییر می دهد تا کاربران بتوانند وارد سایت شوند. برای دسترسی به آدرس جدید سایت بهتر است عنوان سایت را در گوگل جستجو نمایید. ما امیدواریم مدیر سایت روش بهتری را برای اطلاع کاربران از آدرس جدید اعلام نماید.

ورود بدون فیلتر به سایت

از آنجا که سایت همسریابی دوهمدل مکررا توسط بچه های کمیته فیلترینگ مسدود می شود. لذا بهترین کار برای دسترسی به سایت، صرف نظر از آن و ثبت نام در سایت همسریابی طوبی هست. برای ورود به سایت همسریابی طوبی کلیک کنید.

اگرچه این سایت یک کپی از سایت همسریابی طوبی هست، اما ما برای مدیر آن ارزوی موفقیت می کنیم.

مقایسه با سایر رقبا

این سایت بدلیل فیلتر های مکرر نتوانست جایگاه خوبی را در بین سایت های مشابه مانند سایت طوبی یا سایت دوهمدم سایت توران یا سایت شیدایی یا سایت بهترین همسر و ... پیداکند. حتی با وجود اینکه سایت همسریابی شیدایی جدیدتر از این سایت است، اما بازهم دوهمدل از گردونه رقابت عقب افتاده است.