سایت همسریابی دوهمدم (بدون فیلتر)

سایت همسریابی دوهمدم یک سایت اینترنتی در زمینه همسریابی و ازدواج دائم است که تقریبا از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است. این سایت که دقیقا یک کپی از نسخه قبلی سایت طوبی هست، فعالیت خود را در فضای اینترنت شروع کرده و تا کنون ادامه داشته است. از آنجا که فعالیت سایت های همسریابی در ایران مجاز نبوده و مکررا فیلتر می شوند، اما این سایت توانسته است با تغییر آدرس همچنان به کاربران خود سرویس دهد.

دوهمدم در صفحه اصلی سایت، خود را اینگونه معرف یکرده است:

سایت همسریابی دوهمدم بزرگترین سایت همسریابی ازدواج دائم است سایت همسریابی دوهمدم در زمینه ازدواج موقت(صیغه)و دوستیابی فعالیت نمی کند همسریابی در وبگاه ساماندهي سايتهاي اينترنتي وزارت ارشاد به ثبت رسيده است

آدرس جدید سایت همسریابی دوهمدم

از آنجا که سایت دوهمدم مکررا فیلتر می شود، لذا مدیر سایت، آدرس آنرا تغییر می دهد تا کاربران بتوانند وارد سایت شوند. برای دسترسی به آدرس جدید سایت بهتر است عنوان سایت را در گوگل جستجو نمایید. متاسفانه مسئول سایت روش بهتری برای دسترسی به آدرس جدید را ارائه نکرده است.

ورود بدون فیلتر به سایت

از آنجا که سایت همسریابی دو همدم مکررا توسط بروبچه های کمیته فیلترینگ مسدود میشود. لذا بهترین کار برای دسترسی به سایت، صرف نظر از آن و ثبت نام در سایت همسریابی طوبی هست. برای ورود به سایت همسریابی طوبی کلیک کنید.

اگرچه این سایت یک کپی از سایت همسریابی طوبی هست، اما ما برای مدیر آن ارزوی موفقیت می کنیم.

مقایسه با سایر رقبا

سایت دوهمدم زمانی گوی سبقت را از سایر سایت های ازدواج و همسریابی ربوده بود. اما امروزه شاهد افت قابل توجهی در تعداد کاربران آن هستیم. مسدود سازی های مکرر یکی از عوامل اصلی در ریزش کاربران این سایت است. اما جدای از آن، کیفیت پایین این سایت یکی دیگر از عواملی است که باعث شده تعداد کاربران آن با افت بسیار زیادی مواجه گردد. فضای رقابت در میان سایت های همسرگزینی و ازدواج به گونه ایست که اگر مدیر سایت نجنبد ممکن است به کلی از گردونه رقابت حذف گردد.